Usłysz To Rośnie Czosnek Niedźwiedzi


Prowadzący

Zdjęcie prowadzącego Paulina Rozmus

kurs
"Usłysz To Rośnie Czosnek Niedźwiedzi"

Usłysz To Rośnie Czosnek Niedźwiedzi

Czy słyszysz?

Usłysz To Rośnie Czosnek Niedźwiedzi

 • Dla kogo jest ten wyjazd?

  Dla wszystkich, którzy chcą odpocząć na łonie natury, praktykując uważność oraz umiejętność słuchania, w kontakcie z sobą i innymi. 

 • Czym będziemy się zajmować?

  Naszą intencją jest praktyka uważności w codziennych zajęciach, takich jak wspólne gotowanie, palenie ognisk, wyjścia w góry, do lasu itd. Postaramy się ten Czas twórczo przeprocesować - w tańcu, śpiewie, byciu razem....i co nam tam się spontanicznie zadzieje.


  Na koniec planujemy ceremonię wspólnego przygotowania pesto z dzikich roślin jadalnych (w tym również czosnku), tak aby każdy z uczestników mógł zabrać sobie do domu słoiczek ze wspólnie przygotowaną miksturą.

 • A co jeszcze będziemy robić?

  W naszej wspólnej pracy zastosujemy elementy arteterapii, studium świadomego ruchu, praktyk kontemplacyjnych oraz skupimy się na wzajemnej interakcji z otaczającą naturą.

 • Jaki jest koszt?

  Koszt warsztatu stanowi wolny datek.

  Sugerowana minimalna kwota za trzy dni*  to 450 zł (na opłacenie wkładu własnego organizatorów oraz żywności, mediów). 

  Kwota idealna to 900 zł.

  Każdy płaci jednak ile czuje oraz może - dla dobrego przepływu energii.


  *Każda kolejna doba to 150 PLN.

 • Kiedy i gdzie?

  Kiedy?

  Warsztaty odbędą się w majówkę w dniach od 1 maja do 3 maja 2024 r. (z możliwością przedłużenia do 5 maja).


  Gdzie?
  W przepięknej scenerii Beskidu Sądeckiego, w domu położonym w samej dziczy, na leśnej polanie, wysoko w górach na wysokości 860 m n.p.m.

 • Kto prowadzi?

  Paulina Rozmus - certyfikowana trenerka uważności Mindfulness for the Future w nurcie uważnego współczucia, absolwentka podyplomowych studiów na kierunku Uważność i Współczucie na Uniwersytecie SWPS. Pracuje pod superwizją dr Julii Wahl i pogłębia swoje kompetencje w ramach Szkolenia Ekopsychologii i Ekoterapii from EGO2ECO (https://ekoterapia.com.pl). Z wykształcenia filolożka, od kilkunastu lat związana z edukacją, współtwórczyni inicjatywy edukacyjnej Pole Relacji (https://polerelacji.pl).


  Emil Biernacki- Gospodarz domu, włóczykij, organizator warsztatów, spektakli teatralnych (Fundacja Sztuki Marebito), mediator. Z zamiłowania oraz wykształcenia artysta, pedagog. (Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie, Uniwersytet Ludowy we Wzdowie).

 • A czy można przyjechać z dziećmi?
  Tak! Serdecznie zapraszamy!