trening uważnego współczucia dla dorosłych


Zapraszam

Zdjęcie prowadzącego Paulina Rozmus

kurs
"trening uważnego współczucia dla dorosłych"

trening uważnego współczucia dla dorosłych

Współczucie umożliwia rejs po otwartym morzu, podczas gdy uważność stanowi sposób zręcznego nawigowania.

trening uważnego współczucia dla dorosłych


Zapraszam do wspólnego badania i dzielenia się tym, co wspiera, koi, daje poczucie bezpieczeństwa i coraz większe oparcie w sobie.


 

 • Czemu służy trening uważnego współczucia?

  Wzmacnianie się we współczuciu umożliwi nam przyjmowanie pojawiających się w nas myśli i uczuć z coraz większą życzliwością oraz zmotywuje do podejmowania zaangażowanego, wspierającego działania.

    "Praktyka uważności może stać się sposobem szukania spokoju i ciszy, a nie poznania, rozumienia i wglądu. Chociaż żeglarz woli raczej spokojne wody portu, to jednak tak naprawdę potrzebuje nauki żeglowania po otwartym morzu. (...) Współczucie umożliwia rejs po otwartym morzu, podczas gdy uważność stanowi sposób zręcznego nawigowania." Paul Gilbert 

 • Czym będziemy się zajmować?

  Przez osiem tygodni będziemy badać czym jest współczucie i pogłębiać je tak, by czerpać z niego ukojenie i siłę w codzienności.

  Jak, czerpiąc z własnej mądrości i uważności na swoje potrzeby, czuć się ze sobą coraz bezpieczniej: nieważne czy czujemy radość, smutek, lęk, złość, niepokój, wstyd…
  Im bezpieczniej czuję się ze sobą, im bardziej dbam o swoje potrzeby, tym uważniejsza jestem na Ciebie z Twoimi potrzebami.


 • Gdzie będą odbywać się spotkania?

  Link do spotkania na platformie Zoom uczestnicy otrzymają tuż przed rozpoczęciem treningu.

 • Pytania i zgłoszenia

  Zgłoszenia i pytania proszę przesyłać na adres polerelacji@gmail.com lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, klikając w ikonę "chcę wziąć udział" na tej stronie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania telefonicznie +48 606 456 094.
  Dziękuję!

  Paulina